-30%





7 781 ₴
5 447 ₴
Показати оптові ціниДитяче крісло FunDesk Estate -з підлокітниками та підставкою для ніг. Завдяки регулюванню дає змогу точно налаштувати крісло під зріст і композицію дитини. Немає осьового обертання й автоматичне блокування коліс; що сприяє збільшенню уважності під час виконання завдань. Подвійна рухома спинка має еластичне з'єднання з каркасом і під час руху здійснює підтримку хребта.
Основні параметри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Estate Grey |
| Вага | 16 кг |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 48.5 см |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 33.5 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 97 см |
| Висота спинки в нижньому положенні | 76 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Механізм | вручну переміщаючи по трубі спинку та сидіння |
| Мoдель | Estate Grey |
| Підстава | без хрестовини |
| Особливості | колеса з автостопорами |
| Регулювання | Висота спинки |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір каркасу | Сірий |
| Ширина спинки | 44 см |