-30%


7 100 ₴
4 970 ₴
Показати оптові ціниКрісло Fundesk Sorridi.
Допомагає сформувати правильну поставу та знімає навантаження зі спини дитини під час занять та ігор. Спеціальна конструкція спини дає ефект формування постави та плоскої спини в дитини; знімає негативні відчуття від защемлення м'язів спини. Наявність у колесі додаткових вбудованих гальм забезпечує надійність і стійкість; а зореутворення запобігає перекиданню крісла. Він легко переміщається за потреби та повністю блокує обертання коліс під час сидіння. Матеріал екологічно чистий; без запаху та приємний на дотик.
Специфікація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Sorridi Grey |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 59 см |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 39 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 97 см |
| Висота спинки в нижньому положенні | 76 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Механізм | вручну переміщаючи по трубі спинку та сидіння |
| Мoдель | Sorridi Grey |
| Підстава | без хрестовини |
| Особливості | Блокування коліс |
| Регулювання | Глибина сидіння |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір каркасу | Сірий |
| Ширина спинки | 37 см |