-30%







6 753 ₴
4 727 ₴
Показати оптові ціниДля дітей від 3 років до підліткового віку. Підходить для зросту від 110 до 170 см. Можна використовувати як зі партою; що росте; так і зі звичайною. Змінюючи глибину спинки та висоту сидіння; Ви підберете найкомфортніше положення для дитини. Колеса мають функцію стоп- обертання під час саджання в крісло дитини понад 25 кг. У кріслі FunDesk Vetro блокування відбувається завдяки кнопці; яка під час увімкнення (функція ON) блокує колеса та припиняє рух на будь-якій поверхні під тиском 20 кг. Під час вимкнення кнопки (функція OFF) на коліщатках крісла; його вільно можна пересувати кімнатою. Малюк не відвертатиме уваги від занять; катаючись на кріслі. Крісло має підставку для ніг.
Спинка крісла FunDesk VetroСпинка крісла FunDesk Vetro зроблена з повітропроникного матеріалу; що забезпечує комфорт у літній період часу. Її ортопедична форма забезпечує правильне формування постави дитини. Спеціальний дизайн спинки має дві частини; які виробляють ефект формування постави та рівних лопаток; знімання негативних відчуттів защемлення м'язів спини.
Підставка для ніг
Підставка для ніг із міцного пластику.
Нейлонові коліщатка плавно ковзають по підлозі; не пошкоджуючи його.
Рух крісла блокується у разі навантаження від 25 кг.
Функція вимкнення блокування коліс.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Vetro pink |
| Вага | 16 кг |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 35 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 105 см |
| Висота спинки в нижньому положенні | 75 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Механізм | вручну переміщаючи по трубі спинку та сидіння |
| Мoдель | Vetro pink |
| Підстава | без хрестовини |
| Особливості | Підставка для ніг |
| Регулювання | Глибина сидіння |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір каркасу | Сірий |