-35%806 ₴
524 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ufesa |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.77 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення при закипанні води | Да |
| Артикул | 71505352 |
| Вага в упаковці | 1.11 кг |
| обертання на 360° | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| захист | від включення без води |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Кришка | незнімна |
| Мoдель | HA7315 POWELL |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Тип нагрівального елементу | прихований (диск) |
| Встановити температуру нагрівання | Ні. |
| Колір | Червоний |