-23%2 279 ₴
1 753 ₴
Показати оптові ціниТренувальний килимок від Reebok ідеально підходить для тренувань для користувачів будь-якого рівня. Килимок забезпечує комфортні та безпечні заняття. Він має товщину 0;4 см; тому забезпечує опору для стиків; відмінно захищає від вологи та холоду з землі. Килимок з високоякісної піни легко миється; не вбирає воду та вологу. Крім того; він стійкий до розривів і стирання. Його можна згорнути; щоб він не займав багато місця; що полегшує транспортування та зберігання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5055436110347 |
| Вікова категорія | One size |
| Гарантія, міс | 0 |
| Матеріал | TPE |
| Мoдель | Double Sided 4mm Yoga Mat сірий RAYG-11030YG |
| Розмір | 4 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Товщина | 0.4 см |