-23%
801 ₴
616 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40-314 |
| Вага | 510 г |
| Вид | граблі віяли |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 56 см |
| Кількість | один предмет |
| Кількість зубів | 27 шт |
| Матеріал робочої поверхні | Пластик |
| Мoдель | 0.51кг |
| Рукоять в комплекті | Немає |
| Країна виробництва | Польща |
| Ширина | 650 мм |