-26%


8 929 ₴
6 614 ₴
Показати оптові ціниХарактеристики кільцевої LED-лампи Puluz HQ 21 '':
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HQ |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TBD01123476 |
| Вага | 7 кг |
| Зовнішній діаметр лампи | 45 см |
| Висота в розкладеному стані | 210 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Комплектація | тримач телефона — 3 шт. |
| Мoдель | HQ21N LED лампа 21" + штатив 2.1м |
| Режими освітлення | теплий |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | кільцева лампа |
| Тип установки | напольнный |