-26%9 311 ₴
6 897 ₴
Показати оптові ціниТехнічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MCP3690 |
| Вага | 0.8 кг |
| Зовнішній діаметр лампи | 34.5 см |
| Внутрішній діаметр лампи | 26.5 см |
| Висота в розкладеному стані | 185 см |
| Висота в зібраному стані | 49 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Комплектація | штатив |
| Мoдель | MCP3690 LED лампа 12" + штатив |
| Виробник | Mantoo |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | кільцева лампа |
| Тип установки | напольнный |