-35%

512 ₴
333 ₴
Показати оптові ціниАвтомобільні свічки запалювання Champion OE225 поставляються на завод для оригінальної комплектації. В процесі виробництва використовується сировина високої якості. Виготовлення відбувається на сучасному високотехнологічному обладнанні; під контролем команди професіоналів. Готова продукція піддається ряду випробувань і тестів для унеможливлення потрапляння браку до кінцевого споживача.
Керамічна основа свічки Champion відрізняється довговічністю і зносостійкістю. Вона стійка до високої температури; яка виникає в камері згоряння в процесі роботи двигуна. Калильне число; також; як і іскровий проміжок свічки; чітко відповідає вимогам автомобіля; що забезпечує безпечне використання і довгий термін служби.
Автомобільні свічки запалювання Champion OE225 забезпечують стабільну роботу двигуна; як на холостих; так і на гранично високих обертах. Вони розраховані на стабільну роботу в широкому температурному діапазоні.| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OE225 |
| Виробник | Champion |
| Матеріал електрода | Платина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OE225 |
| Вид пального | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різьблення | 26.5 мм |
| Кальальне число | 6 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | OE225 |
| Особеннсоти | защита от помех |
| Розмір гайкового ключа | 14 мм |
| Розмір різьблення | M12 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 0.7 мм |
| Країна виробництва | США |