-35%
337 ₴
219 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3620301 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина лінійки | 300 мм |
| Одиниці виміру | метрична система |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | нержавіючий 300мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина лінійки | 36 мм |
| шкала вимірювання | одностороння |