-35%





1 088 ₴
707 ₴
Показати оптові ціниОптимізовано для статичного тиску
У розробленні нового BioniX P120 особливу увагу було приділено сфокусованому повітряному потоку і; отже; високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть у разі збільшеного опору повітря. Тому BioniX P120 особливо підходить для використання на радіаторах і радіаторах.
Розширений життєвий період
На 10 °C нижча температура двигуна подвоює термін експлуатації. Вентилятори BioniX для ігор мають учетверо більший термін експлуатації завдяки низькій температурі котушки.
Максимальна тиша; мінімальна вібрація
Надзвичайно тиха робота завдяки нещодавно розробленому двигуну гарантує тривалі сеанси без шуму; що дратує. Новий двигун вентиляторів BioniX усуває вібрації безпосередньо в його джерела; зокрема у двигуна. Двигун ARCTIC поглинає 95 % вібрацій; як порівняти зі звичайним двигуном постійного струму. Отже; немає потреби в гумових перекладках завдяки постійному крутному моменту та більш плавному перемиканню магнітного поля.
Від 200 до 1800 об/хв
Завдяки широкому діапазону регулювання й технології PWM Sharing (PST); швидкість обертання вентилятора BioniX P120 можна контролювати синхронно з усіма іншими вентиляторами разом; що дає змогу звести до мінімуму шум; гарантуючи водночас максимальну ефективність охолодження.
Оптимізований дизайн вентилятора
Виробники оптимізували конструкцію лопатей вентилятора; щоб збільшити потік повітря за меншої генерації шуму. Це гарантує високий тиск і високоефективну вентиляцію для вашого ігрового кейса.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 140 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACFAN00167A |
| Повітряний потік | 67.56 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 2.75 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Мoдель | BioniX P120 - Grey/White |
| Напруга живлення вентиляторів | Дванадцять |
| Номінальна швидкість обертання | 200RPM |
| Розмір | 120 х 120 х 27 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Колір | Сірий |