-26%4 698 ₴
3 480 ₴
Показати оптові ціниЛанцюгова пила GES22-40B Grunhelm — універсальна та потужна пилка для швидкого розпилювання деревини; заготівлі дров; для зрізання сучків; догляду за садом і роботи на будівельному майданчику. Компактний розмір і невелика вага дасть змогу використовувати цей інструмент як професіоналам; так і не таким прогресивним користувачам. Антивібраційна система знижує вплив вібрації на організм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 115258 |
| Вага | 3 кг |
| Вид | класична |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина пильної шини | 400 мм |
| Кількість ланок | 53 шт |
| Максимальна потужність двигуна | 2000 Вт |
| Мoдель | GES22-40B |
| Призначення | побутової |
| Розташування двигуна | бічне |
| Швидкість обертання ланцюга | 11 м/с |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | електропила |
| Функції | блокування кнопки включення |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |