-35%731 ₴
475 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4932492446 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 150 мм |
| Додатково | для використання з усіма типами ударних шурупокрутів та акумуляторних дрилів |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | ударостій |
| Розмір робочого профілю | 8 мм |
| Країна виробництва | США |
| Тип | одна головка |
| Тип хвостовика | шестигранний хвостовик 1/4" |