-26%5 859 ₴
4 340 ₴
Показати оптові ціниНапівавтоматичний стартовий пістолет Retay PT24 є реплікою знаменитого пістолета Taurus. Рамка пістолета виконана з полімеру. PT24 оснащений ручним запобіжником і системою блокування за допомогою повороту спеціального ключа. Часто використовується армією та правоохоронними органами для навчання. Пістолет призначений для відстрілу холостих патронів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Retay |
| Калібр | 9 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Загальні | |
| Висота | 136 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал рамки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | R506980B |
| Вага | 870 р |
| Гарантія, міс | 0 |
| Ємність магазину | 15 |
| Мoдель | PT24 Black |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Прицільні пристосування | цілик і мушка |
| Стан | Нове |
| Стовбур | сталева втулка |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Колір | Чорний |