-35%



1 574 ₴
1 023 ₴
Показати оптові ціниБезперебійний блок живлення імпульсний; одноканальний. Живлення AC100 - 240В/50-60 Гц клемник; вихідна напруга DC12...14В/3A; клемник. Захист від перенапруження; КЗ; перевантаження по струму; а також захист заряду/розряду акумулятора. Корпус пластиковий з кришкою. Розміри: 210 х 155 х 90 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BBGP-123 |
| Вага | 500 г |
| Вхідна напруга | 100-240В |
| Вихідна напруга | 12 - 14 В |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Вихідний струм | 3 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 90 мм |
| захист | захист від перевантаження |
| Мoдель | BBGP-123 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип виготовлення | монтажний |