-35%



1 415 ₴
920 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PSA3819 |
| Вид | ліцензійний |
| Висота | 46 мм |
| Вихідна напруга | Дев'ятнадцять |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 30 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | 45W (4.0x1.35) |
| Сумісність із моделями ноутбуків | ZenBook UX32 |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Сумісні парт-номери блоків живлення | N45W-01 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 х 1.35 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 107 мм |