-23%



2 350 ₴
1 808 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40-020 |
| Вага | 2100 м |
| Гарантія, міс | 24 |
| Довжина | 123 см |
| Додатково | D-подібне руків'я |
| Кількість зубів | 4 шт |
| Кількість предметів | один предмет |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал черенка | скловолокно |
| Мoдель | 2.1 кг |
| Призначення | Догляд за ґрунтом |
| черенка | Да |
| Країна виробництва | Польща |
| Ширина | 19.6 см |