-35%







7 443 ₴
4 838 ₴
Показати оптові ціниФункціональність і прекрасний дизайн
Корпус GAMDIAS ATLAS M1 обладнаний трьома вбудованими вентиляторами ARGB PWM для оптимального повітряного потоку та налаштованим вбудованим диспелеєм для отримання інформації про систему в режимі реального часу. Насолоджуйтесь перевагами безшовних панелей із загартованого скла; що забезпечують приголомшливу візуалізацію вашої збірки. Серія ATLAS M1 доступна в чорному та білому варіантах.
Потужна вентиляція
Корпус ATLAS M1 обладнаний перфорованими вентиляційними отворами по всьому корпусу; перфорованими отворами на бічній панелі; у відсіку блока живлення і на задній панелі для забезпечення чудової конфігурації повітряних потоків.
Три вбудовані вентилятори ARGB PWM
Корпус обладнано трьома вентиляторами ARGB PWM: двома попередньо встановленими 120-мм вентиляторами на бічній стороні й одним 120-мм вентилятором на задній панелі; що забезпечують чудовий повітряний потік і чудове ARGB освітлення; з можливістю керування режимами підсвітки.
Захоплююче видовище
ATLAS M1 забезпечує ідеальний огляд усіх комплектуючих завдяки безшовним скляним панелям; оснащеним спеціальним механізмом фіксації для простого зняття скла. Корпус вирізняється не тільки візуальними характеристиками; а й поліпшеними можливостями для моддингу.
Контроль стану в реальному часі
На вбудованому моніторі в режимі реального часу відображається системна інформація; включно з даними про процесор; графічний процесор і температуру довкілля; регульовану за допомогою програмного забезпечення ZEUS CAST. Користувачі також можуть перемикатися між режимами CPU/GPU/AMB/OFF через порт введення/виведення.
Захист від пилу
Оснащений пиловими фільтрами зверху і знизу; корпус ефективно захищає від пилу; зберігаючи водночас хорошу вентиляцію.
Інтерфейси
Входи/виходи оснащені одним портом USB 3.2 Gen 2 Type-C; що забезпечує високу швидкість передавання даних до 10 Гбіт/с; портом USB 3.0; контролером підсвічування; перемикачем режиму монітора і вбудованим аудіороз'ємом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamdias |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Артикул | 4712960139572 |
| Вага (кг) | 7.6 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Audio |
| Габарити (мм) | 210 х 465 х 420 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 3 (1 у відсік 3.5") |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Кількість слотів розширення | 7+2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 180 мм |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 3x12 or 2х14 см |
| Мoдель | ATLAS M1 WH |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | на передній панелі |
| Особливості | прозора передня панель |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Підтримка рідинного охолодження | Top 360/280 mm |
| Пиловий фільтр | Да |
| Розташування блоку живлення | нижня |
| Серія | Gamdias ATLAS M1 |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Прозоре |
| Типорозмір | Miditower |
| Встановлення довгих відеокарт | до 410 мм |
| Колір | Білий |