-35%
7 288 ₴
4 737 ₴
Показати оптові ціниСкромне оформлення; компактні габарити
Холодильник Prime Technics RS 409 MT - це невелика однокамерна модель; яка має дуже скромні розміри при обсязі 43 л (ВхШхГ: 49.2 х 47.2 х 45 см). Встановлюється самостійно; тому не вимагає обов'язкового вбудовування в нішу. Має класичний нейтральний дизайн; не обтяжений додатковими деталями. Ручка інтегрована безпосередньо в дверцята; а механічний блок управління розташований всередині.
Крапельна система розморожування камери
При тому; що холодильник досить простий по функціоналу; виробник не поскупився на установку якісної системи охолодження - статичної. Вона має «плачучу» задню стінку; яка розморожує іній; що накопичився на ній. З цієї причини вам не потрібно буде самостійно займатися розморожуванням.
Наявність низькотемпературного відділення
В основній камері є відсік з низькою температурою - міні-варіант морозилки. Туди можна помістити швидкопсувні продукти для продовження їх терміну придатності. На цьому відсіку розташовується механічний регулятор поворотного типу; за допомогою якого можна задати температурний режим.
Знижене споживання електроенергії
Однією з переваг представленої моделі стала маленькийа витрата енергії; рівень якої відповідає класу А+. За заявленим виробником даними вона дорівнює 105 кВт год/рік. Гідний показник; який не зажадає великих розтрат на обслуговування техніки та дозволить зберегти природні ресурси планети.
Мінімум видаваного шуму при роботі
Даний холодильник дуже тихо працює - рівень шуму не перевищує 42 дБ; коли компресор активує максимум своїх здібностей. Спокійний сон забезпечений навіть тоді; коли техніка встановлена недалеко від вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRIME Technics |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RS409MT |
| Висота | 49.2 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 45 см |
| Річний витрата електроенергії | 105 кВт/рік |
| Дверні корзини | 2 шт. |
| Дисплей | відсутній |
| Додатково | лоток для яєць |
| Кліматичний клас | Т (+16°C до +43°C) |
| Мoдель | RS409MT |
| Загальний об'єм холодильника | 43 л |
| Оснащення | полиця для пляшок |
| Особливості | Захист від перепадів напруги |
| Корисний об'єм холодильної камери | 43 л |
| Полиця для пляшок | у дверях |
| Полиці холодильної камери | 1 шт |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична (крапельна) |
| Спосіб установки | стоїть окремо |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | до 5000 грн |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип холодильника | однокамерні |
| Функція перенавішування дверей | Да |
| Холодоагент | R600a |
| Колір | Білий |
| Ширина | 47.2 см |