-35%


874 ₴
568 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MS-TABLE-01 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | метал |
| Розмір | 370 х 235 х 120 мм |
| Тип | підставка під монітор |