-35%








1 063 ₴
691 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MS-TABLE-03 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Мoдель | метал |
| Розмір | 535 х 290 х 45 мм |