-35%



15 811 ₴
10 277 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Особливості | Для роботи стоячи |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 27.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Moto-C 1460 |
| Можливість регулювання висоти | Немає |
| Висота, см | 72-117 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина, см | 60 см |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Moto-C 1460 Black |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Класичний |
| Ширина, див | 140 см |