-30%

1 820 ₴
1 274 ₴
Показати оптові ціни✔ Характерні особливості: Вузький симетричний корпус; мала вага; маневреність і тривалий термін служби за рахунок двосторонньої конструкції шини.
✔ Малий радіус носка допомагає знизити енергію віддачі.
✔ Доступні моделі з механізмом Intenz.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oregon |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 183SFHD025 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина шини | 450 мм (18") |
| Кількість | 1 шт |
| Мoдель | 18"/45 см |
| Країна виробництва | США |
| Толщина (ширина) паза | 5 мм |
| Крок ланцюга | 3/8″ (9.3 мм) |