-35%
3 960 ₴
2 574 ₴
Показати оптові ціни✔ Підходить для Twinclip50S (2018-2021); Twinclip50SB (2018); Twinclip50SH (2018); Twinclip50SEQ (2019); Twinclip50SQB (2019-2020); Twinclip50SQH (2019-2021); Twinclip50SVH (2018-2019); TTwinclip50SVEQB (2018-2021); Twinclip50SVERB (2018-2020).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Стан | Новий |
| Тип | Ніж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1111-9256-02 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр | 480 мм |
| Кількість різальних елементів | 2 |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | 480 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина захоплення | 480 мм |