-35%

268 ₴
174 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Потужність | 21 Вт |
| Цоколь | W3X16D |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OS 7515 |
| Вид | Галогенна |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість ламп в упаковці | 2 |
| Мoдель | 21/5W |
| Призначення | Тло заднього ходу |
| Напруга | Дванадцять |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | W21/5W |