-35%


515 ₴
335 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр зовнішній | 76 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DT20592 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Посадковий діаметр | 9.5 мм |
| Кількість предметів | 3 шт |
| Мoдель | 5 мм. |
| Робочий матеріал | метал |
| Країна виробництва | Китай |
| Товщина кола | 1.6 мм |