-30%
319 ₴
223 ₴
Показати оптові ціниМагнітний тримач для викруткових насадок Stanley призначений для професійних робіт. Виготовлений із високоміцної сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | STA61401 |
| Гарантія, міс | 0 |
| магнітний наконечник | Да |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | 6.3 мм |
| Загальна довжина | 60 мм |
| Особливості | 1/4" |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип наконечника | шестигранний (HEX) |