-35%



14 917 ₴
9 696 ₴
Показати оптові ціниSIGETA Forward — настільний цифровий мікроскоп з діапазоном кратності 10-500х; що поєднує в собі першокласну оптику і камеру з високою роздільною здатністю. Модель підтримує запис фото і відео на карту microSD об'ємом до 32 Гб; підключається до комп'ютера через USB-порт або до телевізора через AV-вихід. Працює автономно від вбудованого акумулятора ємністю 1050 мАг.
Технічні характеристики:
Конструктивні особливості:
Комплектація:
Габарити:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigeta |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Тип | Мікроскоп |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 65503 |
| Вага | 0.729 кг |
| Габарити упаковки | 14.5 х 10.5 х 23 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Зум | 1-4x |
| Класифікація | біологічний |
| Комплектація | диск із по |
| Мoдель | Forward 10x-500x 5.0Mpx 3.5" LCD |
| Призначення | лабораторний |
| насадка | монокулярна |
| Особливості | частота кадрів: максимальна 30 кадрів/с |
| Підсвічування | світлодіодна |
| робоча відстань | 10-300 мм |
| Розміри | 149 х 104 х 227 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Збільшення мікроскопа | 10-500x |
| Збільшення об'єктивів | 500x |
| Цифрове збільшення | 4x |