-30%

936 ₴
655 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contitech |
| Стан | Новий |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CT999 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 1032 мм |
| Кількість зубців | 129 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Lancia |
| Межзубчаста відстань | 8 мм |
| Мoдель | CT999 |
| Вживаність | lancia ypsilon (843_) |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 15 мм |