-35%
2 051 ₴
1 333 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вага | 0.92 кг |
| Напруга акумулятору | 3.6 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 1 шт |
| Артикул | 4513442 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр патрона | 6.35 мм |
| Ємність акумулятора | 1.3 A/год |
| Максимальна швидкість обертання | 200 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 3 Н·м |
| Мoдель | акумуляторний |
| Призначення | побутової |
| Особливості | рукоятка з м'якою накладкою |
| Патрон | шестигранний тримач |
| Режими | реверс |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Число ступенів крутного моменту | 1 шт |