-35%

7 557 ₴
4 912 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| IPv6 | MLD Snooping |
| Jumbo-кадр | 9216 байт |
| QoS (пріоритезація даних) | SP+WRR |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Артикул | TL-SG2008P |
| Безпека | контроль Broadcast/Multicast/Unknown-unicast штормів |
| Буфер пакетів | 4.1 Мб |
| Можливість віддаленого керування | керований |
| Висота | 126 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Глибина | 26 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
| Кількість PoE+ портів | 4xPoE+ |
| Кількість портів | 8 |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Мoдель | TL-SG2008P |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Додатки IPv6 | Tracert6 |
| Робоча температура | від 0 до 40 C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1 D (STP) |
| Списки доступу (ACL) | DSCP |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40 до 70 C |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Вимоги PoE | PoE 802.3 at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Управління | системний журнал |
| Функції L2 і L2+ | дзеркалювання порту |
| Ширина | 209 мм |