-35%






12 343 ₴
8 023 ₴
Показати оптові ціниПоєднавши цю та інші модульні варильні поверхні Electrolux; ви матимете у своєму арсеналі декілька способів готування: газ; індукційний та радіантний нагрів.
Легко відслідковуйте час кожного кроку вашого рецептуРегульований таймер допомагає легко слідкувати за процесом готування. Таймер можна встановити на період до однієї години; і він точно нагадає вам про час готування. Він вимикає обрану зону готування після завершення встановленого часу; а також може працювати; коли ви не користуєтеся варильною поверхнею.
Блокування налаштувань готуванняФункція блокування варильної панелі означає; що ваші налаштування готування залишаться без змін; навіть при випадковому торканні варильної панелі будь-ким — навіть дітьми. Вона також дозволяє прибрати воду; що википіла чи інші забруднення; не впливаючи на процес готування.
Поверхня; яку можна легко протертиСклокерамічну поверхню цієї плити надзвичайно просто чистити. Одне легке протирання; - і все готово.
Контроль одним дотикомЗ сенсорними елементами управління індукційної панелі не потрібно встановлювати налаштування навмання. Торкніться сенсорної скляної поверхні і легко збільшуйте або зменшуйте температуру. А завдяки відсутності кнопок та ручок; що виступають; її легко чистити.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Електрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LHR3233CK |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня 1.2 кВт |
| Кількість конфорок | 2 |
| Матеріал поверхні | склокераміка |
| Мoдель | LHR3233CK |
| Наявність вилки | Да |
| Наявність шнура живлення | Да |
| Напруга | 220 В |
| Розміри | 29 x 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування | 49 х 27 см |
| Країна виробництва | Румунія |
| Також шукають | склокерамічні з сенсорним управлінням |
| Тип нагрівальних елементів | стеклокерамика (Hi-Light) |
| Тип поверхні | електрична |
| Управління | Сенсорне |
| Функції | таймер |