-35%18 258 ₴
11 868 ₴
Показати оптові ціниДриль BOSCH PT GBM 1600RE (0.601.1B0.000).
Bosch GBM 1600 RE - надійний безударний інструмент для свердління матеріалів або перемішування сумішей. На дрилі встановлений потужний 850-ватний електродвигун; який забезпечує великий обертальний момент та високу продуктивність при виконанні складних завдань по свердлінню.
Особливості та переваги дрилі Bosch GBM 1600 RE :
Основні причини; для вибору саме цієї моделі; ховаються в її конструкції. Фрезеровані зубчасті колеса; міцний металевий корпус редуктора; найвища якість і надійність; що обертається на 360°; D-подібна рукоятка; просте управління говорить про надійність інструменту. Для точного початку свердління передбачена електронна система управління. Для виконання отворів потрібної глибини дриль забезпечена глибиноміром. Гарні технічні характеристики дрилі: металевий ключовий патрон 16 мм; двигун потужністю 850 Вт; електронне регулювання частоти обертання; реверс забезпечують ергономічність і високу продуктивність при виконанні робіт по свердлінню і змішування. Всі ці переваги перетворюють електричну дриль Bosch GBM 1600 RE у корисного помічника для кожного майстра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Ключовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.1B0.000 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр свердління по дереву | 40 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 16 мм |
| Додатково | Клавіша фіксації пускового вимикача |
| Джерело живлення | мережа |
| Комплектація | кулачковий патрон |
| Максимальний діаметр хвоста | 16 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 630 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 11 Нм |
| Мoдель | GBM 1600RE |
| Призначення | професійний |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | дриль-міксер |