-35%



4 220 ₴
2 743 ₴
Показати оптові ціниArmy 10x50 WA — це військовий 10-кратний бінокль від Konus; призначений для використання у важких польових умовах.
Бінокль має міцний прогумований корпус із ребрами жорсткості для забезпечення додаткового захисту під час експлуатації в екстремальних умовах. Його BAK-4 призми й багатошарове покриття оптики забезпечують чудове зображення за високого відсотка пропускання світла; а їхні висувні наочники роблять спостереження комфортним.
Прекрасно підійде і для професійних спортсменів екстремалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Довжина | 177 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 193 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2172 |
| Вага | 970 г |
| Водостійкість | IPX4 |
| Габаріті (парс) | 192 x 177 x 65 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.7 мм |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 57-74 мм |
| Корпус | пластик |
| Кратність наближення | 10х |
| Лінзи | лінзи з повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Мінімальна відстань фокусування | 20 м |
| Мoдель | Army 10х50 W.A. |
| Оптична конструкція | Porro |
| Покриття об'єктива | багатошарове |
| Поле зору на 1000 м | 112 м |
| Призми | BaK4 |
| Світлосила | 25 |
| Країна виробництва | Китай |
| Фактор сутінків | 23.08 |
| Колір | зелений |