-35%


4 400 ₴
2 860 ₴
Показати оптові ціниKonus Konusfirst-600 - нескладний в освоєнні телескоп початкового рівня спеціально для дітей та астролюбителів; які тільки-но починають знайомитися з астрономією. Назва серії Konusfirst саме вказує на те; що це буде ідеальний вибір як перший телескоп. У комплекті є все необхідне; щоб одразу розпочати спостереження. Модель найкраще підходить для місячно-планетних або ландшафтних спостережень. Оптична конструкція формує неперевернене; дзеркальне зображення; дозволяючи успішно замінити підзорну трубу.
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Тип | Телескоп |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1723 |
| Вага труби | 0.5 кг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Комплектація | оптична труба |
| Максимальне корисне збільшення | 100x |
| Мoдель | KonusFirst-600 50/600 |
| Загальна вага | 0.5 кг |
| Оптична конструкція | рефрактори |
| Розміри оптичної труби (⌀ x L) | 72 x 21.5 x 8.3 см |
| Світлосила | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип монтування | азимутальна |
| Фокусна відстань | 600 мм |