-35%





13 423 ₴
8 725 ₴
Показати оптові ціниПрофесійний набір інструментів розроблений для задоволення потреб спеціалізованих автомобільних і механічних сервісів. Більшість інструментів виготовлені з міцної інструментальної хромо-ванадієвої сталі CrV 50BV3. Цей комплект дає можливість виконувати безліч робіт із технічного обслуговування; пов'язаних з ослабленням і затягуванням різьбових з'єднань різних розмірів; які потребують дуже високих навантажень і точності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | YT-38811 |
| Вид | окремі |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 3/8" |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина змінних біт | 25 мм |
| Довжина торцевих головок | подовжена |
| Кількість Torx/Hex ключів у наборі | 10 шт. |
| Кількість біт в наборі | 7 шт. |
| Кількість гайкових ключів в наборі | 15 шт |
| Кількість зубів трещеточной рукояті | 72 шт |
| Кількість інструментів | 150 шт. |
| Кількість торцевих головок в наборі | 105 шт. |
| Комплект зібраний у | кейс |
| Комплектація набору | шестигранні/зіркоподібні ключі |
| Матеріал кейса/лотка | пластик |
| Мoдель | YT-38811 |
| Призначення | Автомобільний |
| Профіль Г-образних ключів | шестигранний (Hex) |
| Розмір приєднувального квадрата | 3/8" |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Розміри біт | T40 |
| Розміри воротка-викрутки | 1/4": 150 мм |
| Розміри воротков | 3/8": тріскачковий 200 мм |
| Розміри гайкових ключів | 9 |
| Розміри ключів | 8 мм |
| Розміри торцевих головок | 3/8" x 13 |
| Розміри подовжувачів | 3/8": 75мм |
| Сумісність | шуруповерт |
| Країна виробництва | Польща |
| Також шукають | у чемодані |
| Тип гайкових ключів | храповий механізм |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | подовжувач |
| Тип шліца біт | зірочка (Torx) |
| Форма робочого профілю торцевих головок | шестигранник |