-35%1 522 ₴
989 ₴
Показати оптові ціниSIGETA WF 10x/18 мм – ахроматичний 10-кратний окуляр з посадковим діаметром 23.2 мм; який підійде для більшості шкільних та лабораторних мікроскопів.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigeta |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 65161 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Корпус | метал |
| Мoдель | WF 10x/18мм |
| Призначення | мікроскопи |
| Поле зору | 18 мм |
| Посадковий діаметр | 23.2 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Збільшення | 10x |
| Колір | Чорний |