-30%

1 403 ₴
982 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contitech |
| Стан | Новий |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Сумісність з моделлю | Romeo |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CT617 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 1384 мм |
| Кількість зубців | 173 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Lancia |
| Межзубчаста відстань | 8 мм |
| Мoдель | CT617 |
| Вживаність | lancia delta ii (836_) |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 22 мм |