-35%








703 ₴
457 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Тритан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UTRC-289-grey |
| Вага | 0.158 кг |
| Висота | 27.1 см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр | 7 см |
| Мoдель | 75 л Grey |
| можна мити в посудомийній машині | Так |
| Обсяг | 0.75 л |
| Країна виробництва | Китай |