-35%



2 412 ₴
1 568 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 266 мм |
| Ширина | 486 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1-79-217 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 236 мм |
| Кількість замків | 1 |
| Кількість органайзерів в кришці | 2 |
| Кількість відсіків органайзера | 7 |
| Кількість ручок | 1 |
| Конструкція | з кришкою |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал замків | пластик |
| Матеріал петель | пластик |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Мoдель | 6 |
| Країна виробництва | Китай |