-35%491 ₴
319 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 156 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DS-2PA1201-WRD(STD) |
| Вага | 300 г |
| Вхідна напруга | 170 - 240В |
| Вихідний струм | 1 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 45 мм |
| захист | захист від перевантаження |
| Мoдель | DS-2PA1201-WRD(STD) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип виготовлення | монтажний |