-26%





165 ₴
122 ₴
Показати оптові ціниАвтомобільні свічки запалювання від компанії Bosch користуються високим попитом у автовласників; як на території України; так і в європейському союзі. Вся готова продукція перевіряється на відповідність жорстким стандартам якості і має всі необхідні сертифікати.
Сердечник свічок запалювання Bosch укладений в зносостійку оболонку; що дозволяє їх експлуатацію в екстремальних і високонавантажених режимах. При їх використанні істотно знижується ризик пропусків займання горючої суміші в камері згоряння; що підвищує стабільність роботи двигуна внутрішнього згоряння і оптимізує витрати паливної суміші. Завдяки сучасним сплавам; які використовуються для виготовлення сердечника; дані свічки стійкі до процесів корозії і ерозії. Установка декількох електродів маси; збільшує робочий ресурс свічки запалювання. Висока якість кілець ущільнювачів; забезпечує легке викручування свічок навіть після тривалого використання в складних умовах роботи.
Свічки запалювання Bosch поставляються на конвеєри; для первинної комплектації; відомих машинобудівних гігантів. Що ще раз підкреслює високу якість і стабільний попит.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 242 229 656 |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Volkswagen, Toyota, Suzuki, Fiat, Asia Motors, Ford, Seat, Great Wall, Renault, Proton, Porsche, Opel, Nissan, Lada, Changan, Honda, Hyundai, Isuzu, Mercedes-Benz, Mazda, Kia, Land Rover, Alfa Romeo, УАЗ, Audi, Bentley, BMW, BYD, Harley Davidson, ГАЗ, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | LJ80, 928, Stag, Supra, Espace, Espero, Persona 400, Caddy, Parati, Rocky, Econovan, Calibra, Camry, Spitfire 1500, ALTO, Celica, Super Carry, Charade, Frontera, Gemini, Sapporo, Golf, TR 7, Pony, Carry, HiAce, Hilux, Vectra, Ibiza, Cherry, Super 5, 100, Jetta, 11, Liteace, Volga, Kadett, 124, Dyna, L 300, Laguna, Lancer, Land Cruiser, Wira, 19, Midget, Fuego, Master, 2104, Model F, Megane, Premio, SJ413, Nexia, 10, Niva, Spartana, Rocsta, Tercel, 3, Nubira, Azure, Omega, Pajero, Flyer, Passat, Patriot, 323, 1502-2002, CRESSIDA, Mulsanne, Polo, Porter, Rezzo, Tigra, Range Rover, SJ410, Rapid, Rio, CX20, S-Class, Safe, Samurai, 1100-1900, Scirocco, Datsun, 6, Sigma, e, 626, 2000 MKII, 7-Series, 2500-3.3, SL, 80, 850, 1500-2300, 929, Dolomite, Trafic, Transporter, Accord, Civic, Clio, Colt, Uno, Combo, 110/127, Urvan, Ascona, Tredia, Astra, Cordoba, Pullmann, Corolla, Corona, Continental, Corsa, Charmant, 88/109, Hijet, Vitara, /8 (W114/W115), Defender, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 242 229 656 |
| Вид пального | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різьблення | 19 мм |
| Мoдель | Свічка запалювання |
| Особеннсоти | опір |
| Розмір різьблення | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 0.8 мм |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина гайкового ключа | 20.8 мм |