-26%




159 ₴
118 ₴
Показати оптові ціниАвтомобільні свічки запалювання від компанії Bosch користуються високим попитом у автовласників; як на території України; так і в європейському союзі. Вся готова продукція перевіряється на відповідність жорстким стандартам якості і має всі необхідні сертифікати.
Сердечник свічок запалювання Bosch укладений в зносостійку оболонку; що дозволяє їх експлуатацію в екстремальних і високонавантажених режимах. При їх використанні істотно знижується ризик пропусків займання горючої суміші в камері згоряння; що підвищує стабільність роботи двигуна внутрішнього згоряння і оптимізує витрати паливної суміші. Завдяки сучасним сплавам; які використовуються для виготовлення сердечника; дані свічки стійкі до процесів корозії і ерозії; що істотно продовжує їх робочий ресурс без втрати заводських параметрів. Висока якість кілець ущільнювачів; забезпечує легке викручування свічок навіть після тривалого використання в складних умовах роботи.
Свічки запалювання Bosch поставляються на конвеєри; для первинної комплектації; відомих машинобудівних гігантів. Що ще раз підкреслює високу якість і стабільний попит.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Матеріал електрода | Нікель |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 242 235 666 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Dacia, Daihatsu, Volvo, Volkswagen, Toyota, Suzuki, Subaru, Ssang Yong, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Saab, Rover, Renault, Pontiac, Peugeot, Opel, Nissan, Lancia, Honda, Hyundai, Jaguar, Mercedes-Benz, Jeep, Mazda, Kia, Lexus, Alfa Romeo, УАЗ, Aston Martin, BYD, Chevrolet, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Bora, Boxer, Brava, Bravo, Ducato, Duster, XJ, BX, C-Class, Xsara, Grand Cherokee, ES, Escort, Espace, 960, Zeta, ZX, Calibra, Voyager / Grand Voyager, V-Class, Felicia, Forester, Frontera, G-Class, Golf, GT, Space Wagon, Fiorino, Vectra, 156, 33, 100, Jimny, 106, Jumper, Kadett, Kangoo, 124, Korando, L200, Laguna, Lantra, Legacy, Leganza, Logan, 19, 206, 145, 146, Hunter, 155, Megane, Spider, Meriva, Micra, Musso, Neon, S Coupe, Virage, Nubira, 306, Omega, XJSC, Palio, M6, Passat, Partner, Pathfinder, V90, Polonez, Prelude, Primera, X-90, Probe, Punto, 400, 405, 406, Tigra, Trans Sport, Rapid, Zafira, S-Class, Xantia, XM, 100 / Metro, 100NX, Safrane, Scenic, Scorpio, Sephia, Shuma, 605, Sierra, e, Sirion, 626, Sharan, Sonata, Sprinter, SL, Stratus, Sunny, Swift, 850, Tempra, 9000, A-Class, Tipo, Toledo, Transporter, Accent, Clarus, Clio, Ulysse, Uno, Combo, Almera, Astra, Vanette, Corolla, Corsa, Coupe, Aveo, Vitara, Vito, Cruze, Baleno, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 242 235 666 |
| Вид пального | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різьблення | 19 мм |
| Кальальне число | 7 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | 0 242 235 666 |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різьблення | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 0.9 мм |
| Країна виробництва | Німеччина |