-26%158 ₴
117 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76107 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Зовнішній діаметр | 230 мм |
| Посадковий діаметр | 22.2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Мoдель | відрізний для металу/неіржавкої сталі 230х2.0*22.2 мм |
| Робочий матеріал | нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Китай |
| Товщина кола | 2 мм |