-26%149 ₴
110 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40011051 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина волосіні | 24 см |
| Кількість струн/зубів | 8 |
| Максимальний діаметр волосіні | 2.4 мм |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | 120 мм металева |
| Сумісність з брендом | універсальна |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір | Чорний |