-26%188 ₴
139 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 77845 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 65 мм |
| Кількість предметів | 3 шт |
| Матеріал | 40Cr сталь |
| Мoдель | 10 мм 1/4"х65 мм 3шт |
| Розмір робочого профілю | 10 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Набір |
| Тип хвостовика | шестигранний хвостовик 1/4" |