-23%172 ₴
132 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 80001022 |
| Вид | для кольорів |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 175 мм |
| Довжина різу | 80 мм |
| Матеріал робочої поверхні | Сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Мoдель | 175/80 мм |
| Країна виробництва | Китай |