-30%




6 450 ₴
4 515 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krups |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Капсули |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KP340810 |
| Габарити | 27.3 х 11.2 х 28.6 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 15 бар |
| Комплектація | Піддон для збору крапель |
| Мoдель | KP340810 |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | Зйомний піддон для крапель |
| Програмовані напої | еспресо |
| Резервуар для води | 0.8 л |
| Спосіб компонування | окремі |
| Країна виробництва | Китай |
| Функції | регулювання температури кави |
| Колір | Чорний |