-35%926 ₴
602 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PP-CE505A |
| Вага в упаковці | 900 г |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | Canon MF5850dn/CRG-119 chip |
| Оригінальний аналог | CE505A |
| Розміри упаковки (Ш x Г x В) | 305 x 170 x 85 мм |
| Ресурс друку | 2300 стор |
| Сумісність із моделями | CANON i-SENSYS MF5840dn/MF5940dn |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |