-26%
2 290 ₴
1 696 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PP-CF218A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | HP LJ M104/M132 (CF218A) chip |
| Оригінальний аналог | CF218A |
| Ресурс друку | 1400 стор |
| Сумісність із моделями | HP LJ M132 |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |